Wycieczki szkolne

DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE

Szanowni Państwo!

Pragniemy Państwu przedstawić ofertę grupowych wyjazdów wycieczkowych dla przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i średnich, dostosowanych programowo i cenowo do potrzeb nauczycieli i uczniów realizujących programy edukacyjne. Nasza oferta to bogaty wybór wycieczek krajowych i zagranicznych. Każda wycieczka daje możliwość poznania nowych miejsc czy języka. Wyjazdy te łączą w sobie elementy nauki i rozrywki. Pragniemy przekonać Was, że podróże kształcą i pobudzają wyobraźnię. Wycieczki szkolne to coś co uczniowie lubią najbardziej. Nie tylko bawią i uczą, ale przede wszystkim umożliwiają opuszczenie szkolnych murów.

Zaplanujemy Wasz wyjazd od początku do końca. Dołożymy starań żeby nasze wycieczki były niezapomnianym wydarzeniem dla uczniów oraz dla ich opiekunów, a dla rodziców niewielkim uszczerbkiem w domowym budżecie.

Najniższa cena wycieczki jest dla grupy liczącej 45 uczniów + 3 opiekunów. Przy mniejszych grupach cena wyjazdu wzrasta.

Mamy nadzieję, że nasze 28 letnie doświadczenie w branży turystycznej pozwoliło nam stworzyć ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Jesteśmy też otwarci na Wasze sugestie i propozycje.

Dzięki dyrektorom i nauczycielom szkół i przedszkoli Biuro Podróży KOLUMB po 28 latach działalności może mówić o sukcesie na lokalnym rynku wycieczek szkolnych. Najważniejsze, że organizatorzy - klienci ''KOLUMBA'' uwierzyli, że wycieczkę krajową jak i zagraniczną można zorganizować w Wieluniu.

 Ceny wycieczek krajowych i zagranicznych zależą od wielkości autokaru oraz zamówionych świadczeń. Opiekunowie za wycieczkę nie płacą.  

Wycieczki 1-dniowe powyżej 14 godz. kalkulujemy na 2 kierowców ze względu na ograniczenia czasu pracy kierowcy i na bezpieczeństwo uczestników wycieczki.

 Informacje o cenie wycieczki można uzyskać telefonicznie pod numerem: 43 843 23 80,  695 469 134 lub po zgłoszeniu na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wycieczkę można również zgłosić listownie lub przez

 

Zarezerwuj wycieczkę przez formularz kontaktowy

 

Umowy zawieramy zgodnie z Ustawą z dnia 24.11.2017 r o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Biuro posiada gwarancję ubezpieczeniową wykonania zobowiązań z tytułu świadczonych usług turystycznych o numerze GT 389/2019 w Towarzystwie Ubezpieczeniowym EUROPA S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 62. NIP 8951007276, tel. 71 369 28 87