Biuro Podróży KOLUMB powstało 01.03.1992 r. Założycielami biura są Anna i Leszek Kanoniak. Nazwa biura nie jest przypadkowa - wiąże się z przypadającą w 1992 roku 500. rocznicą odkrycia Ameryki przez słynnego żeglarza podróżnika - Krzysztofa Kolumba.

Założenie biura było spełnieniem marzeń właściciela, Leszka Kanoniaka, który wcześniej wiele lat był pilotem wycieczek, a przez kilka lat pełnił funkcję prezesa koła terenowego wieluńskiego oddziału PTTK. Dzisiaj w biurze organizujemy wycieczki dla klientów indywidualnych, wycieczki szkolne, wycieczki integracyjne dla zakładów pracy. Można u nas wynająć autokar, zakupić bilety krajowej i międzynarodowej komunikacji autokarowej, bilety lotnicze, wczasy oraz wycieczki do każdego zakątka świata.

Dzięki klientom, Biuro Podróży Kolumb po 27 latach działalności można mówić o sukcesie na lokalnym rynku turystycznym. Najważniejsze, że mieszkańcy Wielunia, klienci "Kolumba" uwierzyli, że po wymarzoną wycieczkę lub wczasy wcale nie potrzeba wyjeżdżać do dużego miasta, a wieloletnie doświadczenie pracowników pomaga wybrać optymalną wersję zakupionej imprezy.
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasi partnerzy