Biuro Podróży KOLUMB powstało 01.03.1992 r. Założycielami biura są Anna i Leszek Kanoniak. Nazwa biura nie jest przypadkowa - wiąże się z przypadającą w 1992 roku 500. rocznicą odkrycia Ameryki przez słynnego żeglarza podróżnika - Krzysztofa Kolumba.

Założenie biura było spełnieniem marzeń właściciela, Leszka Kanoniaka, który wcześniej wiele lat był pilotem wycieczek, a przez kilka lat pełnił funkcję prezesa koła terenowego wieluńskiego oddziału PTTK. Dzisiaj w biurze można zorganizować wycieczkę szkolną, wynająć autokar, zakupić bilety międzynarodowej komunikacji autokarowej, bilety lotnicze, wczasy oraz wycieczki do każdego zakątka świata.

Dzięki klientom, Biuro Podróży Kolumb po 27 latach działalności można mówić o sukcesie na lokalnym rynku turystycznym. Najważniejsze, że mieszkańcy Wielunia, klienci "Kolumba" uwierzyli, że po wymarzoną wycieczkę lub wczasy wcale nie potrzeba wyjeżdżać do dużego miasta.
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasi partnerzy