Zapraszamy do obejrzenia relacji z kolejne wycieczki organizowanej przez Biuro Podróży KOLUMB z Wielunia do Kopenhagi w terminie 24-26.06.2019...

 
 


 Zapraszamy!

 

Pod koniec czerwca wyruszyliśmy z kolejną grupą, tym razem z Kępna na rejs do Kopenhagi. Wycieczka nie byle jaka, ponieważ uczestniczył w niej także właściciel naszej Biura Podróży KOLUMB!
Pierwszego dnia przed wypłynięciem w morze cała grupa miała okazję na plażowanie w Międzyzdrojach, a jak wiecie pogoda do opalania była idealna! Około godziny 21 nasi turyści byli już na pokładzie promu. Pierwszego dnia cwszyscy uczestnicy brali udział w prawie całonocnej dyskotece na pokładzie, jak myślicie? Było fajnie? Jasne, że BYŁO!
Drugi dzieć stał pod znakiem zwiedznie Malmo, Ystad, tytułowej Kopenhagi. W programie zwiedzania stolicy Danii zobaczyliśmy Fontannę Bogini Gefion, Pałac Amalienborg, gdzie codziennie odbywa się uroczysta odprawa Gwardii Królewskiej, a także siedzibę Parlamentu – Zamek Christiansborg i XVIII wieczną dzielnicę portową Nyhavn, która dla Duńczyków jest miejscem relaksu i dobrej zabawy. Odbył się również rejs kanałami Kopenhagi.
Trzeciego dnia korzystając z atrakcji w trasie powrotnej zatrzymaliśmy się w naszej Zielonej Górze, którą zwiedzaliśmy. Na sam koniec wycieczki braliśmy udział w degustacji win z lokalnej winnicy, a przecież wiemy, że Zielona Góra z winiarstwa słynie!

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na nasz